کودکان

First Friends 

مجموعه First Friends یک دوره  آموزش زبان انگلیسی به کودکان است که در سه سطح  (یک سطح مقدماتی و دو سطح اصلی) توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده است.

 کتاب های First Friends از سری کتاب های جدیدی است که در آموزشگاه های زبان برای آموزش زبان در سنین پایین، مورد استفاده قرار می گیرد. زبان انگلیسی را طبق اصول و سرفصل بندی منظم به کودک آموزش خواهد داد.

Family and friends

بعد از گذراندن کتابهای First Friends ، سری کتابهای Family and friends شروع می شود

مجموعه ی Family and friends، یکی از بهترین مجموعه ی آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان است. این کتابهای آموزشی تمامی مهارت های انگلیسی را تقویت کرده و شامل آموزش گرامر، لغت و تلفظ می باشد. مجموعه  family and friends در اکثر آموزشگاه های زبان به کودکان آموزش داده می شود. این مجموعه دارای ۷ سطح کامل -استارتر و ۶ سطح اصلی- است. هر کتاب دارای ۱۵ درس می باشد که به ۵ بخش ۳ درسی تقسیم شده است. بعد از اتمام هر بخش خلاصه ۳ درس وجود دارد که باعث مروری مفید می شود. در انتهای کتاب تمامی گرامرها به طور خلاصه و همراه با تمرین آورده شده است.همچنین ریدینگ هم در پایان کتاب ها وجود دارد. از ویژگی های برجسته این مجموعه، صداشناسی (تلفظ) منحصر به فرد آن و آزمون های جامع آن است.